Radovan "Mango" Bezecný - "Tanec je súčasťou môjho ja. Otvoril mi možnosti vyjadriť sa netradičným spôsobom:)"

Salsa night - Avalon club, Prešov

Tanec ma sprevádza od roku 1990. Je mojou súčasťou a predstavuje pre mňa vyjadrenie pocitov a energie, ktorá je všade okolo nás. Latinsko-americkým tancom sa teda venujem už dosť dlho, ale salsa vo mne otvorila pocity, ktoré som pri tanci hľadal. Tanec je súčasťou môjho ja. Otvoril mi možnosti vyjadriť sa netradičným spôsobom.

Tento druh tanca má jednoducho v sebe všetko, čo má mať. Predstavuje vzrušenie, radosť a pozitívne emócie, ktoré tvoria súčasť nášho života. Salsa spája ľudí a záujmy, pretože je to univerzálny jazyk tanečného sveta. Každý v tomto svete si vie nájsť tie svoje správne pocity, ktoré mu budú prinášať radosť a pohodu.  Ochutnajte tento svet tanečných krokov a hudby. Verím, že sa do chuti rytmov salsy zamilujete tak, ako aj ja:) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

Natália "Natali" Vince - "Salsa ma niekoľko velikánskych výhod pre môj život: Je slobodná v prejave a nemá prísne pravidlá. Je skôr o fantázií a vášni."

Tancu sa venujem rovnako ako môj brat od roku 1990. Najdlhšie to boli spoločenské tance (12rokov), medzitým som aktívne tancovala aj v modernej skupine DOMINO (2roky), skúsila som si aj tanečný štýl hip-hop kvôli rozmanitosti pohybovej kultúry, no napokon som si svoje miesto našla v salse. Nemožno sa do nej nezaľúbiť.

Salsa má niekoľko velikánskych výhod pre môj život. Je slobodná v prejave a nemá prísne pravidlá. Je skôr o fantázií a vášni.Môžem skrz ňu využiť všetko, čo som sa naučila o tanci v iných štýloch. A čo je azda najdôležitejšie, keď tancujem, som šťastná a tento pocit by som dopriala všetkým. Myslím, že nemám viac čo dodať, ostatné si treba prežiť :-)